Tetra WP 600 Pumpa za Vodu

52.00KM

Šifra proizvoda: WP600 Kategorija:
Opis

Tetra WP 600 Pumpa za Vodu

Tetra WP 600 Pumpa za Vodu je pouzdana i tiha pumpa, idealna za efikasnu cirkulaciju vode u akvarijima do 200 litara i manjim vrtnim jezercima. Nudi podesiv protok do 600 l/h i dizajnirana je za jednostavno održavanje i dugotrajan rad.

Namjena: Cirkulacija vode

Za akvarije: Do 200 litara

Maksimalni protok: 600 l/h

Snaga: 8 W

Karakteristike

  • Tip proizvoda: Potapajuća ili vanjska pumpa za vodu
  • Podesiv protok: Da
  • Rad: Tih i energetski efikasan
  • Integrisani filter: Da
  • Održavanje: Jednostavno i rijetko potrebno
  • Sigurnost: TÜV/GS testirana, CE certifikat
  • Garancija: 2 godine

Više o proizvodu Tetra WP 600 Pumpa za Vodu

Ova pumpa za akvarij je projektovana za fleksibilnost i pouzdanost. Možete je koristiti potpuno potopljenu ili van vode, što je čini prilagodljivom za različite postavke. Protok se lako podešava, omogućavajući vam da stvorite savršenu vodenu struju za vaše ribice. Zahvaljujući integrisanom filteru koji štiti impeler, održavanje je svedeno na minimum. Efikasna i tiha, ova pumpa za akvarij je odličan izbor za svakog akvaristu koji traži kvalitetno rješenje za cirkulaciju vode.

Tehničke Specifikacije

  • Preporučena veličina akvarija: Do 200 L
  • Maksimalni protok: 600 l/h
  • Potrošnja energije: 8 W
  • Maksimalna visina dizanja vode: 1.1 m
  • Izlazni priključak: 17 mm

O brendu Tetra

Tetra je globalni lider u akvaristici sa tradicijom dužom od 70 godina. Kao najveći svjetski proizvođač hrane za ukrasne ribice, Tetra je posvećena inovacijama i kvaliteti. Njihovi timovi istraživača i inženjera razvijaju proizvode koji olakšavaju brigu o akvarijima i vodenom svijetu, čineći ovaj hobi dostupnim i ugodnim za sve.

Sadržaj pakiranja

1 x Tetra WP 600 Pumpa za Vodu

Dodatne informacije
Brend

Tetra

Tip proizvoda

Pumpa za akvarijum

Kapacitet

do 200 L

Količina

1 kom

Recenzije (0)

Recenzije

Još nema recenzija.

Budi prvi koji će recenzirati “Tetra WP 600 Pumpa za Vodu”